Projekty ESF a granty

Metodická podpora pro učitele angličtiny AC PODVYS

O2-OS [PDF, 309 kB]
další informace zde

 

Vysoká škola AKCENT College získala finanční podporu na realizaci kurzů a seminářů v projektu „Metodická podpora pro učitele angličtiny AC PODVYS“ v rámci Operačního programu Vzdělávávní pro konkurenceschopnost.

 

Projekt nabídne celkem 230 pedagogickým pracovníkům MŠ, ZŠ a SŠ v kraji Vysočina možnost zúčastnit se seminářů a kurzů zaměřených na výuku angličtiny a metodiku, a také e-learningových jazykových a metodických kurzů angličtiny.

 

Pro bližší informace kontaktujte: Lucii Sojkovou e-mailem: sojkova@mail.akcentcollege.cz nebo na telefonním čísle 261 109 234.

 

Přihlášku do kurzu si můžete vytisknou zde: PODVYS_prihlaska [PDF, 166 kB]

 

Jste-li pedagickým pracovníkem na MŠ, ZŠ nebo SŠ v kraji Vysočina, jsou aktivity tohoto projektu určeny právě Vám.

 

Metodická a jazyková podpora pro učitele  AC MELAS

další informace zde

 

Vysoká škola AKCENT College získala finanční podporu na realizaci kurzů a seminářů v projektu „Metodická a jazyková podpora pro učitele AC MELAS“ v rámci Operačního programu Vzdělávávní pro konkurenceschopnost.

 

Projekt nabídne celkem 230 pedagogickým pracovníkům MŠ, ZŠ a SŠ ve Středočeském kraji možnost zúčastnit se metodických seminářů a kurzů angličtiny a němčiny zaměřených na zlepšení vlastní jazykové úrovně včetně složení zkoušek z angličtiny a němčiny.

 

Pro bližší informace kontaktujte: Petru Benešovou e-mailem: petra.benesova@akcent.cz nebo na telefonním čísle 261 109 250.

 

Přihlášku do kurzu si můžete vytisknou zde:   MELAS_přihláška [PDF, 161 kB]

 

Jste-li pedagickým pracovníkem na MŠ, ZŠ nebo SŠ ve Středočeském kraji, jsou aktivity tohoto projektu určeny právě Vám.